Hakkımızda

Dakikustam, Dora Plus Yapı Mimarlık firmasının dekorasyon ve tadilat alanlarında uzmanlaşmış, online platformda hizmet veren bir markasıdır. Firma olarak, İnşaat, proje yönetimi, tasarım, proje, ve dekorasyon alanında 18 yıldır çözüm ortağı olarak yatırımcılar ve inşaat şirketlerine hizmet vermekteyiz. Yurtdışında yer aldığımız projeler bütün aşamalarında dış denetime açık Alışveriş Merkezi, Fabrika Binaları ve Konut gibi kompleks yapılardır. Dekorasyon tadilat ve inşaat alanındak birlikte çalışmak için ekteki formu doldurmanız yeterlidir.
,

Ödüller

İnşaat sektöründe yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir inşaat firması olmak.

En son malzeme teknolojileri ve  kaliteli dürüst işçiliği birlikte kullanarak  yurt içi ve yurt dışı müşterilerine estetik, fonksiyonel,  değeri yüksek ve güvenilir çözümler sunmak, marka bilinirliğini artırarak, gurur duyulan bir dekorasyon ve inşaat şirketi olmak.

  1. Güvenlik & İşçi Sağlığı
  2. Etik Standartlar
  3. Kalite
  4. Çevre ve Sürdürülebilirlik
  5. Güven

Çalıştığımız İnşaat ve Müşavirlik Firmaları

client_1
client_2
client_3
client_6
client_5

Keşif Talep Formu

...

Lokasyonlarımız:

Darrüşafaka Mah. Mülkiyeliler Sitesi B Bl. Açelya Sok. 25 Sarıyer ​

Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. No:108 Kubist Residence Beylikdüzü​

E-Posta :

musteri@dakikustam.com

Telefon:


DORA PLUS YAPI MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT Ltd.Şti.

Adres 1 : Darrüşafaka Mah. Mülkiyeliler Sitesi B Bl. Açelya Sok. 25 Sarıyer

Adres 2 : Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. No:108 Kubist Residence Beylikdüzü